Nejeden z našinců doma nějaké to zlato má. Přijít k němu mohl různými způsoby a v různých dobách, což je ale v tuto chvíli vedlejší. Hlavní je logicky to, že dotyčný jedinec takový kov má. A v něm má uložené klidně i nemalé jmění.
Ovšem co s takto uloženým jměním? Jistě, nehrozí, že by se v tomto ukrytá hodnota vypařila, ta je dost možná i věčná, ale přece jenom je takový drahý kov sám o sobě přece jenom poměrně nepraktický. Vždyť ruku na srdce – co s ním?
Jediný reálný užitek přinese tento žlutý kov svému majiteli teprve ve chvíli, kdy ho vymění za peníze, jež lze utrácet dle libosti.
Jenže je známo, že ceny všeho, zlato nevyjímaje, kolísají. A také že se u různých kupců nabízejí nejednou i hodně rozdílné ceny.
A jak tedy při prodeji získat maximum?
Správnou volbou je využít výkup zlata v Obecním domě v Praze, a to právě v současnosti. Proč? Důvody jsou tu dva:
- Cena zlata je v tuto chvíli hodně vysoká, což nahrává těm, kdo prodávají.
- A slabší česká koruna výhodnost prodeje ještě podtrhuje.
Takže má-li někdo investiční mince či slitky od proslulých rafinérií Argor Heraeus, Agosi, Credit Suisse, Degussa, Johnson & Matthey, Heimerle + Meule., Heraeus Hanau, Metalor, Münze Österreich, PAMP, Perth Mint, Rand Rafinery, Royal Canadian Mint, Sempsa, Umicore, Valcambi a UBS, učiní jedině dobře, pokud s nimi zamíří právě dnes na uvedenou adresu. Protože tady a teď dostane takovou nabídku, jakou by jindy a jinde nedostal, právě zde a v dnešní době si lze přijít na donedávna nepředstavitelné peníze.
A že zmíněné zlato bohužel nemáte? Ani to nemusí vadit. Kromě zlata pocházejícího i od jiných společností, včetně těch, jež už s podnikáním skončily, a kromě zlata pocházejícího od bank, které svým klientům zlato zprostředkovávají, ale zpět už ho nevykupují, se tu totiž dá prodat klidně i stříbro, platina či palladium. A i z takového prodeje určitě dost ‚kápne‘.